Radio Katowice
Radio Katowice / Patronaty / Urodziny Areny Gliwice
Urodziny Areny Gliwice

Mariusz Kałamaga, zespół Rat Kru, mistrz kuchni – Julien Secher, a także teatr Lufcik na korbkę. To tylko część gwiazd, które wystąpią podczas niecodziennego wydarzenia - drugich urodzin Areny Gliwice. Wśród gości znajdą się także znani popularyzatorzy śląskiej kultury – Marek Szołtysek, Remigiusz Rączka czy Mirek Szołtysek. To będą dwa dni świetnej zabawy! 

Bardzo chcieliśmy zaprosić wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania drugich urodzin i Was nie zawiedziemy. Sytuacja umożliwia nam to jedynie w formule internetowej i wykorzystamy do tego telewizyjne studio Arena Online, które funkcjonuje od ponad miesiąca - mówi Łukasz Buszman, manager ds. promocji Areny Gliwice.

W sytuacji, w której z powodu ograniczeń wynikających z pandemii koronawirusa, imprezy masowe zostały zawieszone, gliwicki obiekt rozszerzył swoją ofertę o imprezy transmitowane w internecie. Całość jest udostępniana pod szyldem Arena Online na kanale YouTube i profilu facebookowym obiektu. W Arenie Onilne pojawiło się już kilkudziesięciu gości w kilkunastu programach. Były lokalne gwiazdy sportu, osobowości medialne, animatorzy dla dzieci, mistrzowie kuchni i oczywiście muzyka. Zrobiło się mocno telewizyjnie. Właśnie w Arenie Online odbędzie się wielkie, dwudniowe, urodzinowe świętowanie.

— Na potrzeby akcji zaaranżowana została przestrzeń jednej z naszych reprezentacyjnych sal. W holu C Areny stanęła scena, oświetlenie oraz osprzęt do transmisji internetowych. Chodzi o to, by widz poczuł emocje prosto z wnętrza naszego gliwickiego obiektu — dodaje Buszman.

Impreza urodzinowa Areny Gliwice podzielona została na dwa dni. W najbliższy piątek od godz. 17 zapraszamy wszystkich miłośników śląskich klimatów. Wieczór wypełnią rozmowy z Markiem Szołtyskiem, znanym, regionalnym publicystą, gotowanie z Remigiuszem Rączką i koncertem Mirka Szołtyska. A w sobotę od godz. 13 raczyć będziemy się solidną dawką humoru autorstwa Mariusza Kałamagi, który poprowadzi wydarzenie. Będzie gotowanie z Julienem Secherem, przedstawienie dla dzieci Lufcika na korbkę i koncert młodej gwiazdy polskiej sceny – formacji Rat Kru.

Impreza będzie miała również wymiar charytatywny – podczas urodzin zbierane będą pieniądze dla gliwickiej fundacji Qlavi, działającej na rzecz osób niepełnosprawnych ruchowo oraz osób starszych. Więcej o urodzinach i akcji Arena Online na stronie www.arenagliwice.com oraz w mediach społecznościowych Areny Gliwice. 

Autopromocja
Kontakt

Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Katowicach
Radio Katowice SA
ul. Ligonia 29, 40-036 Katowice
tel. +48 32 2005 400, fax +48 32 2005 581
e-mail: sekretariat@radio.katowice.pl
NIP 634-00-20-312
konto: ING BSK SA O/Katowice
IBAN: PL 57 1050 1214 1000 0007 0006 0692
Kod BIC (Swift): INGBPLPW
Redaguje zespół: Redakcja Nowych Mediów
tel. +48 32 2005 525, +48 32 2005 487
e-mail: radio@radio.katowice.pl

Copyright © by Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Katowicach Radio Katowice SA