Religa Cup II

10 września 2022 r. (sobota) w Golf Park Mikołów (www.golfparkmikolow.pl) odbędzie się Golfowy Turniej Charytatywny “Religa Cup II o puchar Kanclerza Loży Business Centre Club Katowice”. Jaki jest cel? Dochód z niniejszego wydarzenia przeznaczony będzie na rzecz Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi (www.frk.pl).

Fundacja pozyskała dotację i już realizuje projekt, polegający - w uproszczeniu - na budowie sztucznego serca dla dzieci. Czy możemy wspólnymi siłami wesprzeć polskie sztuczne serduszko dla dzieci? Tak!

My, jako przedstawiciele różnych środowisk tj. świata biznesu, golfa i medycyny, zapraszamy wszystkich, którym sportowa rywalizacja, zdrowy tryb życia oraz wrażliwe serca pozwalają przyłączyć się do tej szczytnej akcji. Każdy kto pomoże w najmniejszym choćby stopniu zyska nie tylko wdzięczność, ale wzajemną pomoc już 11 września (sobota) - Golf Park Mikołów - turniej rankingowy PZG

Turniejowi towarzyszyć będzie mnóstwo atrakcji i różnych możliwości wsparcia w/w projektu: od opłat turniejowych i płatnych zaproszeń, poprzez możliwość zakupu ciekawych upominków oraz dzieł sztuki, po sponsoring bezpośredni. Będzie możliwość skorzystania z przepysznego cateringu oraz zdegustować wyjątkowe napoje.

Udział w turnieju określa regulamin (dostępny na stronie www.golfparkmikolow.pl ) - przy wejściu dla każdego będą dostępne cegiełki o wartości od 100 zł/os, z których to przychód przekazany zostanie na rzecz FRK.

Zachęcamy Gości do zgłaszania swojego udziału w wydarzeniu, nawet jeśli uważacie, że golf to wciąż egzotyczna rozrywka. W sposób szczególny zapraszamy osoby medialne, których udział w Turnieju i w wydarzeniu zachęci innych do szerokiego gestu. Wszystkim będziemy dziękować w sposób szczególny.

Na scenie to szczytne wydarzenie uatrakcyjnią różne prezentacje i występy artystyczne, a na koniec zagra zespół AFTER MIDNIGHT Grają covery największych gwiazd muzyki rozrywkowej, pop, swing z domieszkami jazzu.