Mecz z Niemcami za nami. Czas na Ukrainę

fot. laczynaspilka.pl

Przygotowujemy się do meczu z Ukrainą i to jest dla nas najważniejsze. To spotkanie zadecyduje o awansie i miejscu, które zajmiemy w grupie. 

W tym momencie wszystko skierowane jest na najbliższy mecz, dopiero później będziemy analizować naszych przyszłych rywali. Jesteśmy przygotowani na każdy rozwój wypadków. Wiemy, jaka jest drabinka, więc to prosta sytuacja – powiedział na konferencji prasowej trener asystent i szef banku informacji Hubert Małowiejski.

Łukasz Fabiański, bramkarz reprezentacji opowiadał o kulisach: Przed spotkaniem z Niemcami nie śledziłem medialnych spekulacji, gdyż koncentrowałem się na przygotowaniu do meczu. O tym, że zagram  dowiedziałem się po treningu przedmeczowym, więc miałem czas, by lepiej się przygotować i przeanalizować atuty rywala.

Michał Pazdan, który z Niemcami rozegrał znakomity mecz zaznaczył: Śmieję się, że w starciu z Irlandią Północną miałem tyle kontaktów z piłką, co Wojtek Szczęsny. Teraz pracy było bardzo dużo, trzeba było utrzymać pełną koncentrację, ale to się udało. Lubię spotkania, w których mam co robić. Nie myślę o tym, czy był to mój mecz życia, czy nie. Nie wybiegam w przyszłość, nie patrzę wstecz. Skupiam się na tym, co dzieje się teraz.

 


Wiadomości sportowe