Policjantowi spłonęło mieszkanie. Potrzebna pomoc.

Policjantowi z Dąbrowy Górniczej spłonęło mieszkanie. Śląska policja organizuje dla niego pomoc. 

Ogień pochłonął meble, ubrania, dokumenty, oszczędności, sprzęt gospodarstwa domowego i wiele innych przedmiotów codziennego użytku. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. Władze miasta wsparły pogorzelców w zapewnieniu dachu nad głową i pomocą, w tym psychologiczną, ale liczy się każda forma wsparcia dla rodziny, która straciła wszystko. 

Policjanci  z Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej zwracają się z serdeczną prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie Rafała i jego rodziny w powrocie do normalnego życia. Zorganizowali już zbiórkę finansową, do której zamieszczamy link: https://zrzutka.pl/95whd9. Liczy się również każda pomoc rzeczowa od odzieży po artykuły szkolne dla 10-letniego synka, który od września rozpocznie naukę w piątej klasie szkoły podstawowej. 

Podublikujemy numer telefonu do kierownika rewiru dzielnicowych, koordynującego działania pomocowe: tel. 32 6394 361, tel. kom. 798 030 104 oraz do dzielnicowego asp. Rafała Kubicy - tel. kom. 727 032 660, który wie najlepiej co dla niego, żony, córki i syna jest teraz artykułami pierwszej potrzeby.  Policjanci liczą na wsparcie kolegi, który niosąc na co dzień pomoc innym, teraz wraz ze swoją rodziną znalazł się w życiowej potrzebie.

Autor: Łukasz Kałuża /rs/