Co przyniesie 2020 rok?

fot. Iwona Kwaśny/ Radio Katowice

Mamy rok 2020 — co przyniesie dla nas, dla świata, dla planety? W "Wysypisku" będzie trochę podsumowań, trochę planów. Nasi goście: Olga Kostrzewska Cichoń z katowickiego Miejscownika, Dominika Bogucka z Charity Shopu w Katowicach i eko małżeństwo Filip i Agnieszka Twarkowscy opowiedzą o swoich ekologicznych planach na ten nowy rok. 


Zapraszamy w każdy czwartek o 19.15.


Co tydzień, w każdy czwartek spotykamy się na naszym ekologicznym radiowym Wysypisku dźwięków, informacji i porad dotyczących życia w zgodzie z naturą, przyrodą, czystym powietrzem i ochroną środowiska. Nasze ekologicznie zakręcone dziennikarki: Katarzyna Głuch i Iwona Kwaśny razem z ekspertami z różnych dziedzin pokażą, a raczej pozwolą usłyszeć, jak sprawić, by nasze otoczenie było coraz czystsze, ładniejsze, bez niepotrzebnej chemii. Jak zapewniają – nie będą truć. 

Na Facebooku pojawią się zdjęcia prezentujące niektóre z omawianych tematów. Jesteśmy też na stronie internetowej WFOŚiGW w Katowicach.


wfosigw_400

Audycja jest dofinansowana z środków

Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska

i Gospodarki Wodnej w Katowicach.


Za treści przedstawione w audycji dofinansowanej ze środków WFOŚiGW w Katowicach odpowiedzialność ponosi Redakcja.Wysypisko