Podział punktów w Sosnowcu. Zagłębie zremisowało z Radomiakiem
17.06.2020
19:30:00

Zagłębie Sosnowiec przegrywało już 0:2, ale szalona pogoń podopiecznych Krzysztofa Dębka pozwoliła wywalczyć punkt w starciu z Radomiakiem Radom

Już w 3. minucie spotkania bramkarza gospodarzy zaskoczył Meik Karwot i radomianie objęli prowadzenie. Pół godziny później goście podwyższyli prowadzenie za sprawą Rafała Makowskiego. Po pierwszych 45. minutach goście prowadzili w Sosnowcu 0:2. Ale druga połowa to był już inny zespół Zagłębia. 2. bramki w 20. minut strzelił Fabian Piasecki. Miejscowi mogli cieszyć się z punktu, a napastnik z objęcia prowadzenia w klasyfikacji strzelców Fortuna 1 Ligi.

W następnej kolejce piłkarze z Sosnowca zagrają na wyjeździe z GKS Jastrzębie.

Zagłębie Sosnowiec - Radomiak 2:2 (0:2)

0:1 Meik Karwot, 3 minuta

0:2 Rafał Makowski, 34 minuta

1:2 Fabian Piasecki, 67 minuta (głową)

2:2 Fabian Piasecki, 88 minuta

Zagłębie: Chorażka - Ryndak, Polczak, Grzelak, Beneta - Nawotka (77' Szwed), Babiarz, Hołota (46' Piasecki), Karbowy, Małecki - Rubio (63' Pawłowski). Trener: Krzysztof Dębek.
Radomiak: Miszta - Jakubik, Świdzikowski, Cichocki, Abramowicz - Michalski (69' Lewandowski), Kaput, Karwot, Makowski, Mikita (46' Banasiak) - Górski (68' Fundambu). Trener: Dariusz Banasik