Niekonwencjonalny pokaz mody Roobensa

W Katowicach powstała nowa przestrzeń dla artystów. Inauguracja Aiospace jest połączona z niekonwencjonalnym pokazem mody Mateusza Ledwiga, znanego jako Roobens był z Bytomia. 

Aiospace to miejsce, w którym środowisko kulturalno-artystyczne może pokazywać swoją twórczość oraz organizować warsztaty i wernisaże. 

Z tej okazji zaprosiliśmy kilku artystów. Będzie wystawa memów, “Humory zeszytowe” Małgorzaty Lazarek i oprawa DJ-ska - mówi menedżer Aioli, Marcin Pinkowski 


Wydarzenie jest połączone z niekonwencjonalnym pokazem mody Mateusza Ledwiga, znanego jako Roobens był z Bytomia. W roli modelek występują kelnerki restauracji.

Zastanawialiśmy jak zorganizować ten pokaz, żeby trwał dłużej niż 30 min - mówi Mateusz Ledwig


Kolekcja ubrań, którą można oglądać w Aioli przez cały weekend, jak przystało na miejsce prezentacji, jest o jedzeniu. Skąd pomysł na nazwę "Majonez" i całą kolekcję tłumaczy Mateusz Ledwig w rozmowie z Olą Siążnik.


Aiospace to miejsce na nieograniczone wyrażanie siebie, dlatego organizatorzy poszukują otwartych i kreatywnych ludzi do współpracy. Planowany zakres działań przestrzeni dla artystów to wernisaże, pokazy filmowe, spotkania literackie i występy muzyczne. 


/as/