Temat do dyskusji. Leczenie.

Powrót pacjenta do systematycznego leczenia w dobie pandemii - między innymi na ten temat dyskutowali niedawno lekarze w Katowicach. 

Czy są powody, abyśmy obawiali się pobytu w szpitalu? Na ile ważne jest rzetelne informowanie pacjenta o procedurach? Dlaczego zmniejszyły się w sposób zdecydowany kolejki do zabiegu usunięcia zaćmy?

O tym właśnie w Radiu Katowice dyskutować będą dzisiaj: przewodnicząca Komitetu Naukowego i Organizacyjnego konferencji prof. Ewa Mrukwa-Kominek z Kliniki i Katedry Okulistyki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, prof. Robert Pudlo z Katedry Psychiatrii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz dr hab. n. med.  Dariusz Dobrowolski z Katedry i Oddziału Klinicznego Okulistyki, Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach.

Zaprasza Anna Sojka

#audio1


 Po 18:15 na antenie Radia Katowice pojawia się dobra publicystyka. Codziennie nasi reporterzy i prezenterzy zmagają się z innymi tematami.

Wachlarz problemów jest bardzo szeroki. Wybieramy takie, o których możemy porozmawiać ze specjalistami, ale także takie, o których możemy usłyszeć od Państwa.