Piast - Wisła Płock. GKS Tychy - GKS Jastrzębie. Transmisje w Radiu Katowice

fot.piast-gliwice.eu

Piątkowe mecze Piast Gliwice - Wisła Płock i GKS Tychy - GKS Jastrzębie w Radiu Katowice. Oba mecze będziemy relacjonować za pomocą naszej strony internetowej.

O 17.40 rozpocznie się spotkanie 10. kolejki Fortuna 1. Ligi. GKS Tychy podejmie GKS Jastrzębie. Tyszanie po ostatnim rozbiciu Chrobrego Głogów 4:0 awansowali na 6. pozycję w pierwszoligowej tabeli. Po ośmiu rozgranych spotkaniach mają na swoim koncie 14 punktów. Na drugim biegunie są piłkarze jastrzębskiego GKS, którzy nie wygrali jeszcze meczu w tym sezonie i z jednym punktem są na przedostatnim miejscu w ligowej stawce. 

O 18.00 na boisko w Gliwicach wybiegną jedenastki Piasta i Wisły Płock. Podopieczni Waldemara Fornalika już po raz kolejny będą chcieli zanotować pierwsze zwycięstwo w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy. Brązowi medaliści mistrzostw Polski po 7. kolejkach z jednym punktem zamykają ekstraklasową tabelę. Ich rywal w 7. meczach uzbierał 8 oczek i zajmuje 10. lokatę. Transmisję z obu spotkań przeprowadzimy za pomocą naszej strony internetowej.

Mecz GKS Tychy - GKS Jastrzębie 17.40. Piast Gliwice - Wisła Płock 18.00. Będzie je można śledzić za pomocą transmisji na naszym Playerze: 

https://www.radio.katowice.pl/transmisja-mecz.html   

Autor: Piotr Muszalski/pm/