Ekspert radzi. e-Wizyta w ZUS-ie.

Żeby porozmawiać z pracownikiem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych twarzą w twarz, nie trzeba już wychodzić z domu. 

Instytucja uruchamia wideorozmowy. E-wizyty to świetne rozwiązanie, zwłaszcza dla tych osób, które chcą unikać miejsc publicznych w trosce o swoje zdrowie. Dzięki wideorozmowie klient może załatwić swoją sprawę z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Usługa jest dostępna już w całym kraju, a jak to wygląda w praktyce? Jak się do takiej rozmowy przygotować? Czy trzeba dysponować jakimś specjalnym sprzętem? Kto może z tej usługi skorzystać?


W Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, w Chorzowskim oddziale tej instytucji, w środę, 4 listopada 2020, od godziny 10:00 do 12:00 odbywa się dyżur telefoniczny poświęcony wideorozmowom z ZUS-em, pod numerem telefonu +32 34 90 897Każdemu damy radę to program, w którym specjaliści z różnych dziedzin podpowiadają, jak rozwiązywać problemy związane z przepisami, pracą, domem i rodziną.

Jakie mamy prawa i jakie obowiązki? Jak dbać o zdrowie i bezpieczeństwo najbliższych? Jak rozsądnie wydawać pieniądze i nie dać się oszukać? Jak dbać o samochód, ogródek i domowe zwierzęta?

Proste i przystępne odpowiedzi na te i inne pytania w Polskim Radiu Katowice.

Można także do nas pisać: damyrade@radio.katowice.pl.