Ekspert radzi: jak zadbać o samochody?

W Każdemu Damy Radę pomożemy zadbać o samochody. Ci, którzy kochają motoryzację wiedzą na pewno, że o auta dbać należy cały rok, a zimą podwójnie. 

Kierowcy, którzy traktują samochody, tylko jako maszyny powinni uważnie posłuchać, bo auto, o które się nie dba, może nas zaskoczyć usterką. Elementy mechaniczne w naszych samochodach, to nie jedyne rzeczy, o które szczególnie warto zadbać zimą. Jeśli zależy nam na wyglądzie zewnętrznym pojazdu, to właśnie o tej porze roku musimy zwrócić szczególną uwagę na nasz lakier i elementy blacharskie, a aby ich nie uszkodzić musimy wiedzieć, jak jeździć, aby lakieru nie porysować, a blachy nie pogiąć.


Motoryzacyjne porady przygotował Krzysztof Słabikowski. Każdemu damy radę to program, w którym specjaliści z różnych dziedzin podpowiadają, jak rozwiązywać problemy związane z przepisami, pracą, domem i rodziną.

Jakie mamy prawa i jakie obowiązki? Jak dbać o zdrowie i bezpieczeństwo najbliższych? Jak rozsądnie wydawać pieniądze i nie dać się oszukać? Jak dbać o samochód, ogródek i domowe zwierzęta?

Proste i przystępne odpowiedzi na te i inne pytania w Polskim Radiu Katowice.

Można także do nas pisać: damyrade@radio.katowice.pl.

Każdemu damy radę - magazyn poradniczy