Duet, którego nikt się nie spodziewał. Natasza i Maleńczuk we wspólnej piosence.

,,Psie Łzy'' to trzeci singiel z nadchodzącej płyty Nataszy. Tym razem w duecie z Maciejem Maleńczukiem. Świadoma tego, co lubi, z całym dorobkiem i doświadczeniem odkrywa, co gra w jej duszy. 

Natasza Urbańska otwiera coraz szerzej drzwi do swojego muzycznego świata. Świadoma tego, co lubi, z całym dorobkiem i doświadczeniem odkrywa, co gra w jej duszy. Swoją nową drogę zapowiedziała mocnym wersem ,,Tyle wokół nas małoważnych spraw, pożerają nas codziennie po kawałku'', później nieuchronnie przyszedł czas na drugi singiel ,,Ile". Pozycja numer trzy to pieczątka potwierdzająca świeży nu-bluesowy styl w połączeniu z elektronicznym brzmieniem. 

Tekst utworu ,,Psie Łzy'' i melodię stworzył Maciej Maleńczuk, wnosząc ducha prawdziwego bluesa do kompozycji duetu producenckiego Sampler Orchestra. - Maciej to osobowość i Artysta przez wielkie "A" - mówi Natasza o swoim muzycznym partnerze. Maleńczuka ceni za bezkompromisowość, szczerość i wszechstronność. Artyści wykonują singiel wspólnie, tworząc rasowy duet. 


O nieustającej tęsknocie za tym co minęło, o lojalności i oddaniu mimo odrzucenia. Tymczasem my możemy tylko z niecierpliwością czekać na to, co jeszcze wyśpiewa Natasza. 


Autor: Ola Siążnik /as/