Piast Gliwice - Legia Warszawa. Transmisja w Radiu Katowice.

fot.piast-gliwice.eu

W środę na stadionie w Gliwicach spotkają się dwaj ostatni mistrzowie Polski. Transmisja meczu Piast - Legia w Radiu Katowice.

Do zakończenia rozgrywek PKO BP Ekstraklasy pozostało już tylko 5 kolejek. Legia Warszawa jest na ostatniej prostej do zdobycia mistrzostwa kraju. W środowy wieczór plany ekipie Czesława Michniewicza spróbuje pokrzyżować Piast.

Gliwiczanie nie stoją na straconej pozycji. Od 7 spotkań są niepokonani. Legia nie wygrała z Piastem od 2018 roku. W tym sezonie przy Łazienkowskiej drużyny podzieliły się punktami, a w ćwierćfinale Fortuna Pucharu Polski Piast wyeliminował Legionistów. W lidze to jednak Legia jest na szczycie tabeli. 

Piast walczy o podium albo przynajmniej zajęcie 4. miejsca na koniec sezony. Może ono premiować zespół do gry w europejskich pucharach, jeżeli częstochowski Raków zajmie miejsce na podium i wygra w finale krajowego pucharu. Spotkanie Piast - Legia będziemy transmitować za pomocą naszej strony internetowej.

Mecz Piast Gliwice - Legia Warszawa rozpocznie się o godzinie 20.30. Transmisji ze spotkania będzie można wysłuchać na naszym Playerze:

https://www.radio.katowice.pl/transmisja-mecz.html 

Autor: Piotr Muszalski/pm/