OZE Bus w Zagłębiu Dąbrowskim

fot. K. Herbuś/ Radio Katowice

Ma na celu przybliżyć mieszkańcom wiedzę dotyczącą wymiany przestarzałych systemów ogrzewania tzw kopciuchów, szczegółów programów lokalnych i rządowych pozwalających na uzyskanie dofinansowania do inwestycji. Ale nie tylko bo także bezpośrednie zapoznanie się m.in. z systemem pompy ciepła zasilanym energią elektryczną z instalacji fotowoltaicznej. Wszystko to czeka na mieszkańców w tzw OZE Busie. Mobilny Społeczny Punkt Informacyjny wyruszył właśnie w drogę po miejscowościach Zagłębia Dąbrowskiego.Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl