Bez kartkówek, testów i sprawdzianów. Takie powitanie szykują uczniom nauczyciele z Dąbrowy Górniczej.

fot. Katarzyna Herbuś / Radio Katowice

Bez kartkówek, klasówek, testów i sprawdzianów. Takie powitanie szykują uczniom nauczyciele z Dąbrowy Górniczej.

Dyrektorzy kilkunastu placówek nagrali krótki film, w którym zapowiadają, że ostatnie tygodnie przed końcem roku szkolnego poświęcone będą w ich placówkach przede wszystkim ponownej integracji. Jak podkreślają to równocześnie apel do nauczycieli pozostałych szkół w mieście a także poza nim. Wszystko pod hasłem "Wracamy - nie pytamy". Jak podkreślają to równocześnie apel do nauczycieli pozostałych szkół w mieście a także poza nim.

Inicjatorem przedsięwzięcia jest Zespół Szkół Ekonomicznych, a w realizacji filmu wsparł dyrektorów dąbrowski magistrat. O szczegółach tej wyjątkowej akcji w materiale Katarzyny Herbuś.Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl