Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej

fot. Anna Sojka/Radio Katowice

"W codziennym zgiełku, gdy nieustannie toczymy walkę z czasem, bywa, że umyka nam to, co najistotniejsze: to, że jesteście tak ważne i tak bardzo potrzebne. Chcemy to powiedzieć właśnie teraz: w Międzynarodowym Dniu Pielęgniarki i Położnej." - to dzisiejsze przesłanie lekarzy ze Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach. 

Medycy nagrali też specjalny filmik z życzeniami dla swoich koleżanek, chcąc w ten sposób docenić ich zaangażowanie i poświęcenie. W imieniu wszystkich pielęgniarek i położnych za miłe słowa dziękują i o swojej pracy opowiadają: Monika Krzyszczuk - Zaraś i Małgorzata Wojtyniak z oddziału covidowego gliwickiego Szpitala Miejskiego nr 4. Nagranie przygotowała Anna Sojka.


 


Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl