Ekspert radzi: jak rozpocząć trenowanie wakeboardzie?

Słońce, plaża, jezioro, lekki powiew orzeźwiającego wiatru we włosach, klapki na stopach, okulary na oczach, kąpielówki i lemoniada - taki klimat gwarantują nam niemal wszystkie sporty wodne. Radzić będziemy, jak rozpocząć przygodę z jednym z nich, a mianowicie z wakeboardem. Miejsc do uprawiania tego sportu nie brakuje także w naszym województwie. Wakeboard, to dyscyplina która wymaga od naszego ciała pracy wszystkich mięśni - jak się zaraz przekonamy - nawet tych, o których możemy nie wiedzieć, że je mamy. Czego nie można na siebie założyć jeśli się odpowiednio nie przygotujemy przed pierwszym pływaniem? Ze specjalistami: Emilem Garasińskim i Jakubem Bajdą z wakeparku w Częstochowie rozmawia Krzysztof Słabikowski. 

Każdemu damy radę to program, w którym specjaliści z różnych dziedzin podpowiadają, jak rozwiązywać problemy związane z przepisami, pracą, domem i rodziną.

Jakie mamy prawa i jakie obowiązki? Jak dbać o zdrowie i bezpieczeństwo najbliższych? Jak rozsądnie wydawać pieniądze i nie dać się oszukać? Jak dbać o samochód, ogródek i domowe zwierzęta?

Proste i przystępne odpowiedzi na te i inne pytania w Polskim Radiu Katowice.

Można także do nas pisać: damyrade@radio.katowice.pl.

Każdemu damy radę - magazyn poradniczy