W całej Polsce prowadzone są szczepienia dzieci w wieku od 12 do 15 lat

Ponad 300 nastolatków zaszczepiło się przeciw COVID 19 w jednym z największych punktów szczepień w woj. śląskim, na gliwickim lodowisku "Tafla". Od wczoraj w całej Polsce prowadzone są szczepienia dzieci w wieku od 12 do 15 lat. O motywację do szczepienia, w gliwickim punkcie pytała najmłodszych reporterka Radia Katowice Agnieszka Loch.


W punkcie szczepień na lodowisku Tafla w Gliwicach zaszczepiono dotąd blisko 80 tys. osób. A szczegóły dotyczące kampanii "Hasztag szczepienie w Gliwicach" można znaleźć w mediach społecznościowych Szpitala miejskiego nr 4 w Gliwicach. 


/as/


Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl