Pokaz mody w Sosnowcu

fot. K. Herbuś/ Radio Katowice

Wyjątkowym pokazem mody zakończyły się obchody 75 lecia powstania Technikum Projektowania i Stylizacji Ubioru w Sosnowcu. Uczniowie zaprezentowali 25 strojów - specjalnie przygotowanych przez nich na tę okoliczność. O przygotowaniach do tego wydarzenia a takze powodzeniu jakim ciesza się kierunki związane z modą z wice dyrektor Centrum Kształcenia ustawicznego i Zawodowego Elżbieta Włodarczyk, a także nauczycielem przedmiotów zawodowych Żanetą Manikowską rozmawiała nasza reporterka.Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl