Lato Tajemnic z Radiem Katowice!

Lato Tajemnic z Radiem Katowice!
- niewyjaśnione zagadki!      
- mroki historii!  
- tajemnice regionu!
- fantastyczne nagrody do wygrania!   

Przez całe wakacje będziemy odkrywać tajemnice regionu i rozwiązywać zagadki nie tylko kryminalne! Będziemy m.in.: w  Bielsku-Białej, Aglomeracji, Ogrodzieńcu, Wiśle, Krainie Górnej Odry, Ujsołach, Cieszynie, Częstochowie, Raciborzu i w Rudach. 

Zagadki, tajemnice i radiokreskówki – rusza Lato Tajemnic z Radiem Katowice. 

— Przez całe wakacje w programie konkursy z wyśmienitymi nagrodami, zajrzymy do naszego ula i będziemy poznawać to co do dziś nieodkryte w regionie — mówi prezes Radia Katowice, redaktor naczelny Piotr Ornowski.


Letni program Radia Katowice z pewnością zaskoczy słuchaczy. 


Lato Tajemnic z Radiem Katowice przez całe wakacje, od poniedziałku do piątku. Lato Tajemnic to także spotkania z Państwem w naszych radiowych, plenerowych miasteczkach! W każdą sobotę wakacji! Bawmy się wspólnie! Radiowe miasteczko pojawi się m.in. w Wiśle, w Ogrodzieńcu, Częstochowie czy Cieszynie. 

— W naszym filmie promocyjnym poznają Państwo twarze dziennikarzy, którzy tego lata będą umilać nam czas — mówi prezes rozgłośni, redaktor naczelny Piotr Ornowski.NOWOŚCI PROGRAMOWE:

- cykl "Lato Tajemnic" - poznajemy tajemnice miast, słuchacze odpowiadaja na tejemnicze pytania i w konkursie wygrywają nagrody!  m.in. dwuosobowe, dwudniowe zaproszenia do SPA w Ustroniu

- tajemnice nauki, tajemnice przyrody, tajemnice literatury, tajemnice warownego Śląska, tajemnice kultury

- radiokreskówka "Miodowe lato" o pszczelej korporacji, w której Królowa jest najważniejsza

- zabawa ze słuchaczami "HISTORYJKI" - My zaczynamy wakacyjną historyjkę, a słuchacze codziennie "dopisują" kolejna cześć opowieści.

- wakacyjna powieść "Wakacje z duchami"

- wieczorna zabawa kryminalna

a także wieli powrót radioseriali Pingwiny z o.o. i Pełna Para na wakacjach!

Zapraszamy!Radiowe Wydarzenia