Tomasik: podróże w dobie pandemii, zwłaszcza te zagraniczne, to nieraz jedna wielka niewiadoma

Podróże w dobie pandemii, zwłaszcza te zagraniczne, to nieraz jedna wielka niewiadoma. Nie dziwi zatem fakt, że pasażerów na lotniskach jest mniej niż przed covidem. Jak z kryzysem radzi sobie branża w szczycie sezonu wakacyjnego i czy zmieniły się preferencje pasażerów - o tym z Arturem Tomasikiem, prezesem Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA, które zarządza lotniskiem w podkatowickich Pyrzowicach rozmawia Joanna Opas.


Pandemia jednak miała pozytywny wpływ na lotniczy ruch towarowy. Zakupy w sieci spowodowały, że ten segment z miesiąca na miesiąc bije kolejne rekordy.
Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl