Tymek

Wielka wrażliwość i talent do wymyślania historii – tak w paru krótkich słowach można opisać Tymka Kędziorskiego, wychowanka placówki opiekuńczo-wychowawczej w Sarnowie. U chłopca występuje zespół Aspergera, który objawia się wybuchami złości czy agresją.

Wymyślanie historii jest nie tylko pasją Tymka, ale również pozwala mu na rozładowanie nagromadzonych emocji i ucieczkę w świat wyobraźni. Tymek wraz z wychowawczynią Agnieszką Wcisło wygrali konkurs Bliżej siebie”, zorganizowany przez legendarną Piwnicę pod Baranami. Efekty ich współpracy będzie można podziwiać już jesienią. Relacja Eweliny Kosałki-Passi. 


 


Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl