Kot Maciek pilnuje Sosnowieckich Wodociągów

fot. Katarzyna Herbuś/Radio Katowice

Gdy po raz pierwszy pojawił się w siedzibie firmy przy ul. Ostrogórskiej nie był już małym kotkiem, miał około trzech lat. 

Wygłodzony, zaniedbany i nieufny zwierzak z czasem oswoił się i zamieszkał w Sosnowieckich Wodociągach. Maciek, bo tak ma na imię kotek, szybko zyskał sympatię nie tylko pracowników, ale i klientów. Wszystko dzięki Pani Małgorzacie Wiącek, która kilka lat temu postanowiła się nim zaopiekować. Maćka, który, jak wszyscy mówią, teraz dumnie pilnuje firmy, a także jego opiekunów, postanowiła odwiedzić reporterka Radia Katowice, Katarzyna Herbuś.Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl

Relacje reporterów Radia Katowice