Kabaczki zagwarantowały mu kilkukrotny rekord Polski

fot. Magdalena Pańczyk/Radio Katowice

Chociaż do Halloween zostało jeszcze trochę czasu, za sprawą bytomskiego entuzjasty upraw… i to nie małych… przeniesiemy się do świata dyniowatych. Tomasz Wodziński od kilkunastu lat zajmuje się hodowlą roślin. W szczególności upodobał sobie… kabaczki, których rozmiary zagwarantowały mu już kilkukrotny rekord Polski.

Podczas Tygodnia Ogromnych Warzyw odbywającego się w siemianowickim centrum ogrodniczym, gdzie pracuje rekordzista - chętni mogą zobaczyć tegoroczne zbiory i dowiedzieć się czegoś więcej na temat warzyw. Warto się pospieszyć - wydarzenie trwa do 14 października. A jak wyhodować giganta - pytała Magdalena Pańczyk.


 Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl

Relacje reporterów Radia Katowice