Extreme Live for Ride

fot. Polish Scoot Commission

Wszystko zaczęło się od założenia stowarzyszenia sportowego w grudniu 2015 roku. Głównym jego celem było stworzenie deskorolkowego klubu sportowego dla dzieci i młodzieży z zapleczem szkoleniowym oraz krytym skateparkiem. Tak powstał dąbrowski skateroom. 

To były początki, teraz zawodnicy klubu działającego pod nazwą Extreme Live for Ride osiągają m.in. w wyczynowej jeździe na hulajnodze, liczne sukcesy, także na arenie międzynarodowej. Niestety pojawiają się także przykre sytuacje... 

O tym właśnie m.in. z Piotrem Wiśniewskim, prezesem stowarzyszenia, trenerami dąbrowskiego skate roomu i prezydentem miasta Marcinem Bazylakiem, rozmawiała reporterka Radia Katowice, Katarzyna Herbuś.


 


Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl