Wracamy do sprawy protestu w Szkole Podstawowej nr 3 w Sosnowcu

fot. Szkoła Podstawowa nr 3 w Sosnowcu

Biegunki i wymioty spowodowane przez stres - tak uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sosnowcu przeżywają lekcje prowadzone przez byłą już dyrektor szkoły. To relacje rodziców, którzy domagają się usunięcia nauczycielki z placówki.   

Podstawą decyzji, jaką podjął prezydent miasta były liczne skargi, które wskazywały na niewłaściwe zachowanie nie tylko wobec uczniów, ale i pracowników placówki. W tej sprawie, jak przekazali anonimowo nauczyciele, stanowisko całej Rady Pedagogicznej, a także niepedagogicznych pracowników szkoły jest spójne ze stanowiskiem protestujących rodziców. 

Tematem zajęła się reporterka Radia Katowice, Katarzyna Herbuś.


 


Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl