Temat do dyskusji. e-TOLL.

Czy istotnie łatwiej dzisiaj przejechać przez bramki autostradowe? Na pewno tak, tym bardziej, że od pierwszego grudnia zostały podniesione na zawsze. Pytanie tylko, jak zapłacimy za ten przejazd? 

O tym, że system będzie zmieniany mówiono dość często. Dziś mamy do dyspozycji nawet kilka rozwiązań, a wielu użytkowników, szczególnie tych, którzy nie są biegli w wirtualnej rzeczywistości zaczynają się gubić w systemie. Czy doszliśmy do takiego momentu, w którym wykluczenie cyfrowe zamieni się w "wykluczenie drogowe?" Czy da się w ogóle przejechać przez autostradę bez smartfona, tabletu czy laptopa? 

Naszymi gośćmi są dzisiaj Komisarz Grażyna Kmiecik - z Izby Administracji Skarbowej w Katowicach i dr Grzegorz Krawczyk z Katedry Transportu Uniwersytetetu Ekonomicznego w Katowicach. Po 18:15 na antenie Radia Katowice pojawia się dobra publicystyka. Codziennie nasi reporterzy i prezenterzy zmagają się z innymi tematami.

Wachlarz problemów jest bardzo szeroki. Wybieramy takie, o których możemy porozmawiać ze specjalistami, ale także takie, o których możemy usłyszeć od Państwa.

Temat do dyskusji - program publicystyczny