Międzynarodowy dzień kota. Czworonogi czekają na adopcję

Dziś obchodzimy międzynarodowy dzień kota. Choć mruczący przyjaciele mają swoje święto, to nie każdy kot może cieszyć się ciepłym domem.

Nasza reporterka, Patrycja Cieślok, wybrała się do gliwickiego schroniska przy ulicy Wschodniej 56, które ostatnimi czasy pęka w szwach, bowiem w kolejce do adopcji czeka blisko 130 kotów.


Mruczących podopiecznych ze schroniska będzie można zobaczyć, a także adoptować już jutro w centrum handlowym przy ulicy Lipowej w Gliwicach.Relacje reporterów Polskiego Radia Katowice to tak naprawdę to program Państwa – naszych Słuchaczy. 

Mamy nadzieję, że przez kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych będziemy bliżej tych miejsc regionu, które do tej pory odwiedzaliśmy z mikrofonem rzadko lub wcale. Na pewno częściej będziemy w Subregionie Zachodnim, wyjedziemy z dużych miast i poza Aglomerację.

Nowe dźwięki, nowe głosy, ale doskonale państwu znane z anteny Polskiego Radia Katowice. Zapraszamy na dźwiękową podróż z naszymi reporterami.

Chcesz, by nasz zespół zajął się twoją sprawą?

Czekamy na Wasze maile! reporter@radio.katowice.pl

Relacje reporterów Radia Katowice