Ślady - Wspomnienie o ks. Ryszardzie Dyllusie

Był kapłanem nietuzinkowym, który zostawił swój trwały ślad w Chorzowie. Jego posługa do dziś jest wspominana z największym szacunkiem i uznaniem przez parafian i księży, którzy z nim współpracowali. 

W dzisiejszej audycji Maciej Bakes i ks. Piotr Brząkalik w podążą śladem wspomnień o ks.Ryszardzie Dyllusie - zmarłym przed 35 laty proboszczu parafii św. Jadwigi w Chorzowie.


 


Magazyn religijny Radia Katowice w każdy poniedziałek 19.15

W programie prezentowane są najnowsze informacje z życia i działalności Kościoła katolickiego (powszechnego i lokalnego) i Kościołów zrzeszonych w Śląskim Oddziale Polskiej Rady Ekumenicznej oraz zapowiedzi najważniejszych wydarzeń religijnych nadchodzącego tygodnia.

Zasadniczą częścią audycji jest Temat wieczoru. W kolejne poniedziałki miesiąca prezentowane są: społeczne nauczanie Kościoła, chrześcijańskie inspiracje we współczesnej kulturze,informacje o życiu i działaniu poszczególnych parafii, zakonów, zgromadzeń ruchów i stowarzyszeń, debaty o ważnych sprawach Kościoła i regionu oraz aktywności ludzi młodych w Kościele.

W ramach audycji pojawiają się również odpowiedzi na pytania nadesłane do Redakcji.

slady@radio.katowice.pl

Ślady - magazyn religijny