Alicja Boncol live o poranku w Radiu Katowice!

Już 21 listopada 2019 r. w Studiu koncertowym im. Jerzego Haralda w Polskim Radiu Katowice wystąpi Alicja Boncol – niekwestionowana królowa polskiej sceny country i country-rock, doceniana nie tylko przez środowisko muzyków, krytyków i fanów w naszym kraju. 

Od 25 lat pokazuje, że kobiecy temperament sceniczny oparty o fenomenalne predyspozycje wokalne, może w trakcie koncertu doprowadzić publiczność do wrzenia, wzruszenia, ale i do refleksji. Tak szeroki wachlarz zdolności wywoływania emocji, posiadają tylko wyjątkowi artyści, a Alicja Boncol bez wątpienia się do nich zalicza.

Najbliższy koncert w Polskim Radiu Katowice będzie okazją do prapremierowego wysłuchania utworów składających się na repertuar przygotowany na trasę koncertową pn. Big Power Tour organizowaną w 2020 roku z okazji wydania nowego albumu artystki pt. Big Power Kick.

Dziś Alicja Boncol i gitarzysta Marcin Surlej byli gośćmi Rafała Chirowskiego w porannym programie Radia Katowice.Zawsze jesteśmy w centrum wydarzeń. Dyskutujemy o problemach ważnych dla kraju i regionu. Zadajemy trudne pytania, zmierzamy do sedna sprawy. Wykładamy kawę na ławę.